Przedszkole155 POLANIE w Poznaniu - Na dobry początek

Oficjalna strona przedszkola 155 Polanie. Znajdziesz tu informacje o tym, kim jesteśmy i co robimy w naszym przedszkolu, a także gdzie nas można odnależć i jak się z nami skontaktować.

OVERVIEW

The website przedszkole155.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have downloaded four pages within the web page przedszkole155.pl and found one website referencing przedszkole155.pl.

PRZEDSZKOLE155.PL TRAFFIC

The website przedszkole155.pl is seeing fluctuating levels of traffic all round the year.
Traffic for przedszkole155.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole155.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole155.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE155.PL

WHAT DOES PRZEDSZKOLE155.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole155.pl Mobile Screenshot of przedszkole155.pl Tablet Screenshot of przedszkole155.pl

PRZEDSZKOLE155.PL SERVER

I caught that the main root page on przedszkole155.pl took two thousand eight hundred and fifteen milliseconds to come up. I could not find a SSL certificate, so our parsers consider przedszkole155.pl not secure.
188.116.9.199

We identified that przedszkole155.pl is implementing the LiteSpeed os.

Przedszkole155 POLANIE w Poznaniu - Na dobry początek

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website states the following, "PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 155 z oddziałami integracyjnymi w Poznaniu." I analyzed that the web page stated " Witamy Cię, miły Gosciu, na naszej stronie." They also stated " Znajdziesz tu informacje o tym, kim jesteśmy i co robimy w naszym przedszkolu, a także gdzie nas można odnależć i jak się z nami skontaktować. 11 VI Uniwersytet Małego Geniusza 12 VI Spotkanie z Absolwentami grup integracyjnych naszego Przedszkola 16 VI Uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie Starszaków - grupa V 17 VI Uroc." The meta header had przedszkole poznań as the first search term. This keyword was followed by przedszkole poznan, przedszkole 155 polanie, and polanie which isn't as important as przedszkole poznań. The other words they uses is przedszkole 155.

SEE OTHER WEB PAGES

O nas - Przedszkole156

Mamo, Tato wolę wodę. Projekt KIK 34 zapobiegania nadwadze i otyłości. Przedszkole nr 156 istnieje od 1972 roku, zlokalizowane jest na terenie osiedla Bródno. Budynek ze wszystkich stron ogrodzony jest siatką, wejście znajduje się od ul. Żuromińskiej, która nie stanowi głównego szlaku komunikacyjnego. Placówka sąsiaduje z 46 Liceum Ogólnokształcącym im. I programy edukacyjne zatwierdzone do pracy z dziećmi. Aktualne informacje o życiu plac.

Przedszkole Miejskie nr 15 w Będzinie

Przedszkole miejskie nr 15 w Chełmie

Wielki sukces w Spartakiadzie Sportowej Przedszkolaków 2015. Festiwal Talentów w PWSZ w Chełmie. Spotkanie z Panią Krystyną Wiśnicką, autorką książek dla dzieci. Zaproszenie na kolejne spotkanie adaptacyjne. Konkurs recytatorski FIVE IS FINE. Przedszkole Miejskie Nr 15 w Chełmie. Witamy na stronie naszego przedszkola. Znajdą Państwo tutaj wszystkie niezbędne informacje na temat naszej placówki, kadry dydaktycznej oraz naszych dzieci.

Przedszkole Publiczne nr 15 Zgromadzenia Sióstr Felicjanek

Nasze przedszkole jest placówką katolicką umożliwiającą każdemu dziecku wszechstronny rozwój w duchu personalizmu i pedagogiki chrześcijańskiej. Kochamy dzieci i nie szczędzimy wysiłków, aby każde wyrosło na mądrego, dobrego człowieka, chrześcijanina i patriotę. Swoim posłannictwem obejmujemy również rodziny dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, wychodząc naprzeciw ich potrzebom duchowym.

Przedszkole Nr 162 Saski Zakątek

W NASZYM PRZEDSZKOLU DYŻUR WAKACYJNY TRWA W DNIACH 3. B-36 1030 1508 0000 0005 5055 9005. Ul Dąbrówki 3, 03-909 Warszawa. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.